Gminne Przedszkole w Kurowie


im. Czesława Janczarskiego, ul. Piramowicza 1, 24-170 Kurów, tel./fax. 818811041

Get Adobe Flash player

RODO

Przedszkole w Ruchu

Logowanie

Licznik odwiedzin

616617
DzisiajDzisiaj375
WczorajWczoraj1314
W tym tygodniuW tym tygodniu375
W tym miesiącuW tym miesiącu32570
WszystkieWszystkie616617

Gościmy

Odwiedza nas 131 gości oraz 1 użytkownik.

  • lubeka

Dzień Pluszowego Misia jest to bardzo sympatyczne i coraz powszechniej obchodzone święto na całym świecie. Dzień Pluszowego Misia co rok świętujemy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny.

Do dzisiejszego dnia pluszowy miś to kultowa zabawka na całym świecie i mimo upływającego czasu oraz pojawiania się coraz bardziej nowoczesnych rozrywek dla dzieci, bywa największym przyjacielem dziecka.

W dniu 25.11.2019 r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.


Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w Misiowej Krainie. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: recytacja wierszy o misiach, zabawy z misiami, pląsy przy misiowych piosenkach, zagadki i konkursy. Dzieci również degustowały własnoręcznie ozdobione pierniczki. Na zakończenie wykonały wspólną pracę plastyczną.

Oto efekt:

Z okazji tego Święta rodzice wykonali wspaniałe pierniczki, które można było kupić na Misiowym Kiermaszu.

Copyright © 2020 Przedszkole w Kurowie  Rights Reserved.