Gminne Przedszkole w Kurowie


im. Czesława Janczarskiego, ul. Piramowicza 1, 24-170 Kurów, tel./fax. 818811041

Get Adobe Flash player

RODO

Przedszkole w Ruchu

Logowanie

Licznik odwiedzin

728478
DzisiajDzisiaj957
WczorajWczoraj1525
W tym tygodniuW tym tygodniu2482
W tym miesiącuW tym miesiącu15831
WszystkieWszystkie728478

Gościmy

Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.

 

Komisja Rekrutacyjna uprzejmie informuje rodziców,

że w dniach od 14 do 21 kwietnia 2020 r

wpłynęły 4 nowe wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola

na rok szkolny 2020/2021

w ramach rekrutacji uzupełniającej.

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli wnioski i potwierdzili wolę zapisu dziecka do przedszkola, zostały przyjęte.

Lista przyjętych poniżej:

  1. Aftyka Hanna

  2. Aftyka Klaudia

  3. Aftyka Milena

  4. Aleksandrowicz Kamil

  5. Badora Maria

  6. Badora Patryk

  7. Banaszek Gabriela

  8. Banaszek Kacper

  9. Bartosik Michalina

  10. Bednara Patrycja

  11. Białek Julia

  12. Białota Oskar

  13. Bicka Zuzanna

  14. Bicki Szymon

  15. Bieniek Marcel

  16. Bogucka Magdalena

  17. Buczyński Rafał

  18. Budziak Maria

  19. Cegliński Mateusz

  20. Chaba Maja

  21. Chabros Igor

  22. Chabros Mikołaj

  23. Chrzan Kacper

  24. Ciotucha Kuba

  25. Dados Adam

  26. Dados Alicja

  27. Dębowski Stefan

  28. Drążkiewicz Amelia

  29. Durak Krzysztof

  30. Durak Mikołaj

  31. Durak Stanisław

  32. Figiel Gabriela

  33. Głos Kacper

  34. Głos Sylwester

  35. Głowacki Bartosz

  36. Golianek Eryk

  37. Gruszczyńska Gabriela

  38. Guz Bartosz

  39. Guz Magdalena

  40. Guz Natalia

  41. Janek Natalia

  42. Janicka Emilia

  43. Jasińska Ola

  44. Jasiński Bartłomiej

  45. Jezierski Igor

  46. Jędrychowski Jakub

  47. Kalinowski Piotr

  48. Kęsik Maciej

  49. Knieć Kacper

  50. Kobus Franciszek

  51. Kobus Wiktoria

  52. Kobus Zofia

  53. Kołodziej Mikołaj

  54. Komsta Pola

  55. Kondratowicz Piotr

  56. Koput Michał

  57. Korycki Kacper

  58. Korzeniewska Franciszka

  59. Kowalczyk Natalia

  60. Kowalik Joanna

  61. Kozak Aleksandra

  62. Kozak Gabriela

  63. Kozak Ignacy

  64. Kozak Klaudia

  65. Kozak Maja

  66. Kozieł Aleksandra

  67. Kozieł Julia

  68. Kozieł Zofia

  69. Królik Maksymilian

  70. Kruk Julia

  71. Krupa Krzysztof

  72. Krupa Mikołaj

  73. Krych Anastazja

  74. Krych Nikodem

  75. Krzesińska Maja

  76. Kula Lena

  77. Kurek Emilia

  78. Kurek Natalia

  79. Kuszyk Jakub

  80. Kuźma Helena

  81. Maj Adam

  82. Małagocki Władysław

  83. Małecka Helena

  84. Mańka Hanna

  85. Mańko Franciszek

  86. Mańko Franciszek

  87. Mańko Maria

  88. Mańko Oliwia

  89. Mańko Wiktor

  90. Martyniak Filip

  91. Maziarz Filip

  92. Mazur Zofia

  93. Mazurek Paweł

  94. Michalska Milena

  95. Michalski Maksymilian

  96. Michałek Hanna

  97. Michałek Kacper

  98. Michałek Mikołaj

  99. Michta Amelia

  100. Michta Emilia

  101. Mikos Jan

  102. Mitura Maryla

  103. Miziak Jadwiga

  104. Mrozek Przemysław

  105. Nankiewicz Szymon

  106. Niedbalski Igor

  107. Nowak Aleksandra

  108. Nowak Krzysztof

  109. Ochal Bartosz

  110. Ogórek Natalia

  111. Ostryńska Emilia

  112. Ostryńska Hanna

  113. Ostryński Szymon

  114. Osuch Patrycja

  115. Ozon Anna

  116. Pajurek Antoni

  117. Pajurek Tymon

  118. Paprota Antoni

  119. Pawłot Maja

  120. Piech Paweł

  121. Pietrasiak Wiktor

  122. Pitucha Zofia

  123. Podkościelna Kaja

  124. Podkościelny Krzysztof

  125. Podstawa Wiktoria

  126. Polak Maja

  127. Poniewierska Kornelia

  128. Poniewierski Szymon

  129. Pośpiech Adrian

  130. Reda Zofia

  131. Respond – Kowalski Natan

  132. Reszczyński Antoni

  133. Reszczyński Franciszek

  134. Rodak Filip

  135. Rojek Igor

  136. Rudyk Julia

  137. Ryndak Emilia

  138. Siwek Iga

  139. Siwek Tymon

  140. Siwiec Adam

  141. Siwiec Jan

  142. Siwiec Maja

  143. Siwiec Szymon

  144. Siwiec Wojciech

  145. Stasiak Tymon

  146. Stawinoga Wiktoria

  147. Stelmach Dominik

  148. Struski Jerzy

  149. Sugier Maja

  150. Sułek Krzysztof

  151. Szczepek Kacper

  152. Szymczyk Jakub

  153. Ścibior Antoni

  154. Ścibior Mateusz

  155. Środa Maksymilian

  156. Tyburek Franciszek

  157. Urbaniec Maja

  158. Wałach Maja

  159. Wankiewicz Igor

  160. Wiak Patrycja

  161. Wierzbicka Kinga

  162. Więszyk łucja

  163. Wisińska Wiktoria

  164. Wolski Piotr

  165. Woroch Alicja

  166. Wócicki Jan

  167. Wódz Zuzanna

  168. Wójcik Aleksander

  169. Wójcik Marika Nadia

  170. Wójtowicz Kuba

  171. Wrótna Wiktoria

  172. Wrótny Hubert

  173. Zdżalik Milena

  174. Zgodziński Paweł

  175. Zielińska Julia

  176. Zięba Szymon

  177. Zlot Kornel

  178. Zlot Marceli

  179. Żaba Bartosz

http://gpkurow.pl/nowa/index.php/repository/wniosek_przyj_przedszkola2020.pdf/detail

Copyright © 2020 Przedszkole w Kurowie  Rights Reserved.