Gminne Przedszkole w Kurowie


im. Czesława Janczarskiego, ul. Piramowicza 1, 24-170 Kurów, tel./fax. 818811041

Get Adobe Flash player

RODO

Przedszkole w Ruchu

Logowanie

Licznik odwiedzin

889609
DzisiajDzisiaj93
WczorajWczoraj839
W tym tygodniuW tym tygodniu932
W tym miesiącuW tym miesiącu23913
WszystkieWszystkie889609

Gościmy

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Drodzy Rodzice,
 
w związku z licznymi zapytaniami o ubezpieczenie dzieci, przesyłamy Państwu możliwość zawarcia ubezpieczenia przez internet. Oferta dotyczy firmy Compensa, która w ostatnim roku ubezpieczała naszych uczniów. Jest to ubezpieczenie dobrowolne, więc zawsze możecie Państwo ubezpieczyć dziecko w innym Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Ofertę przesyła Pan Karol Nowak, który w ostatnim roku był opiekunem naszej polisy. Zarówno w tym roku jak i poprzednim, jeżeli ubezpieczycie Państwo swoje dziecko w TU Compensa, Pan Karol oferuje swoją pomoc w procesie odszkodowawczym.
 
Poniżej informacja od Pana Karola:
 

Dzień dobry,

W linku poniżej znajdą Państwo ofertę ubezpieczenia dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków. Link należy skopiować i wkleić do przeglądarki internetowej.

Według naszej opinii jest to jedno z najlepszych tego typu ubezpieczeń na rynku pod względem zapisów w ogólnych warunkach umowy.

Dlaczego?

- działa 24 godziny na dobę na terenie całego świata (obejmuje również wycieczki zagraniczne, gdyby nastąpił nieszczęśliwy wypadek, nie dotyczy jednak to zwrotu kosztów leczenia za granicą).

- działa również w przypadku uprawiania przez dziecko sportów, w szczególności sportów walki (judo, karate itp) a także w przypadku, gdy dziecko przynależy do klubu sportowego czy bierze udział w zawodach sportowych (pod warunkiem, że nie jest to zarobkowe uprawianie sportu).

- zawiera bardzo ważną klauzulę wypłaty odszkodowania, nawet gdy nie został orzeczony uszczerbek na zdrowiu (jest to niemal gwarancja wypłaty odszkodowania praktycznie w każdym przypadku, gdy po wypadku mamy ślad jakiegoś leczenia czy wizyty na SOR).

- zawiera klauzulę refundacji poniesionych kosztów:

a) wizyt lekarskich i badań zorganizowanych "prywatnie", a także zakupu leków, maści, kremów, środków opatrunkowych, gipsu miękkiego etc.,

b) nabycia (lub wypożyczenia) nierefundowanych przedmiotów ortopedycznych, takich jak: stabilizatory, ortezy, buty ortopedyczne etc, kule, wózki inwalidzkie,

c) prywatnie zorganizowanego procesu rehabilitacji powypadkowej.

- obejmuje również wypłatę za pobyty w szpitalu w wyniku CHOROBY (warunek: pobyt trwający min. 5 dni).

- pozwala zrefundować koszty zakupu np. okularów jeżeli zostały zniszczone podczas wypadku (nie musi on powodować trwałego uszczerbku na zdrowiu)

 

Uprzedzając pytanie: jeżeli zawieramy polisę dla kilku dzieci, to dla wszystkich wybieramy ten sam wariant, natomiast jeżeli chcemy ubezpieczyć dzieci w różnych wariantach, należy wystawić oddzielne polisy.

 
UWAGA! Ubezpieczenie będzie obowiązywało od dnia następnego od zawarcia polisy.

Dodam, że przy wystawianiu polisy w kroku po "Podsumowaniu" pierwsze 4 zgody należy zaznaczyć na TAK, a pozostałe można zaznaczyć na NIE

 

Drogi rodzicu, pamiętaj, że w razie wypadku SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ, aby uzyskać wszelkie informacje i POMOC co zrobić, aby jak najlepiej wykorzystać to ubezpieczenie i wszystkie przysługujące Ci świadczenia powypadkowe, jakie daje ta polisa.

W przypadku konieczności zgłoszenia szkody zapoznaj się z załącznikiem Opis postępowania w przypadku szkody 2020 pakiet.doc)!

 

UWAGA WAŻNE

W wariancie "C"(139zł) pomimo sumy ubezpieczenia 100 tys zł (1000 zł za 1%) kontuzje, które będą orzeczone do 10% trwałego uszczerbku na zdrowiu będą wypłacane 400 zł za każdy procent - przykładowo uraz palca = 1% SU odszkodowanie zostanie wypłacone w wysokości 400 zł. 
 
Osobiście rekomendujemy wariant "A" (55zł)  lub"B" (79zł).

W celu zawarcia polisy musicie Państwo zaakceptować poniższe oświadczenie. Brak jego akceptacji może wiązać się z brakiem wystawienia polisy. 

NIE NALEŻY używać krzyżyka zaznaczonego na czerwono na zdjęciu!

 
 
Karol Nowak
Kierownik Okręgu
tel.: 691 125 732

 


 Copyright © 2021 Przedszkole w Kurowie  Rights Reserved.