Gminne Przedszkole w Kurowie


im. Czesława Janczarskiego, ul. Piramowicza 1, 24-170 Kurów, tel./fax. 818811041

Get Adobe Flash player

RODO

Przedszkole w Ruchu

Logowanie

Licznik odwiedzin

889583
DzisiajDzisiaj67
WczorajWczoraj839
W tym tygodniuW tym tygodniu906
W tym miesiącuW tym miesiącu23887
WszystkieWszystkie889583

Gościmy

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Serdecznie dziękuję tym, którzy stosują się do zaleceń i procedur obowiązujących w naszym przedszkolu!

Staramy się robić wszystko co możliwe, aby zapewnić bezpieczeństwo przedszkolakom i pracownikom naszej placówki. Tylko takie postępowanie zapewni bezpieczną pracę przedszkola.
W tej kwestii nieodzowna jest Państwa pomoc i wyrozumiałość.

Wiem, że dla niektórych kwestią dyskusyjną jest noszenie przez rodziców maseczek w przestrzeni wspólnej przedszkola i ograniczenie liczby rodziców/opiekunów w tej przestrzeni oraz dezynfekcja rąk przed wejściem do budynku.

Jest to jednak obowiązujący wymóg, zgodnie z wcześniejszymi przepisami i  aktualnym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu pandemii i dodatkowo nasze wewnętrzne ustalenie związane z wejściem do strefy żółtej.

Przeciwnicy maseczek czy stosowania innych środków ochrony osobistej są częścią społeczeństwa, która jest głęboko zaniepokojona tym, jak rozwija się pandemia. Dlatego też warto pomyśleć o innych.

Czy założenie maseczki/przyłbicy w przestrzeni wspólnej spowoduje coś złego? Czy warto w przedszkolu toczyć o to boje?

Ludzie obok czują się bezpieczniej, dzięki temu, że stosujemy się do aktualnych wymogów reżimu sanitarnego. Wymagając maseczek/przyłbic w części wspólnej przedszkola i ograniczając liczbę rodziców w przestrzeni wspólnej próbujemy ograniczyć transmisję coronavirusa.
Realizujemy wytyczne, które służą optymalizacji bezpiecznych warunków w placówce.

Bardzo proszę nie wnosić do przedszkola negatywnych emocji. Przedszkole jest miejscem spokoju, gdzie dzieci mają czuć się bezpieczne i zaopiekowane.

Proszę o traktowanie z szacunkiem pracowników przedszkola, którzy wymagają od Państwa zastosowania się do obowiązujących zasad ! Jeśli istnieje potrzeba, by coś wyjaśnić czy doprecyzować, zapraszam na rozmowę ze mną.
Proszę o respektowanie obowiązujących zasad! Proszę o wzięcie pod uwagę innych dzieci i rodziców, którzy nie czują się komfortowo jeśli ktoś obok nich nie przestrzega norm sanitarnych.

                                                                                     

                                                                                      Wicedyrektor Zofia Kamińska-Dobrzyńska

Copyright © 2021 Przedszkole w Kurowie  Rights Reserved.